Атолл Холдинг створює індустріальний парк “Соломоново”

Як повідомляє Інтернет-видання UA-Reporter.com, один з провідних операторів авторинку України “Атолл Холдинг” має намір розвивати промисловий кластер “Соломоново” у Закарпатській області, проект включений до реєстру індустріальних парків України відповідно до рекомендації Мінекономрозвитку.

Проект створення індустріального парку “Соломоново” включає два етапи – створення повномасштабного виробництва автомобілів і організацію виробництва автокомплектуючих.

В даний час в Соломоново працює завод “Єврокар”, що випускає автомобілі Skoda. Наприкінці 2011 року підприємство в рамках створення повномасштабного виробництва потужністю до 100 тис. авто на рік здійснило технічний запуск зварювального і фарбувального цехів, що дозволяє вийти на повномасштабне промисловескладання автомобілів. Проте в даний час таке виробництво не розпочато через складну ситуацію на авторинку.

За оцінкою керівництва компанії, в реалізацію проекту можна залучити до 700 млн доларів прямих іноземних інвестицій і створити 6 тис. робочих місць.