Технології

Astron Aerospace представили двигун, який може стати альтернативою електродвигунам

Плани провідних автовиробників пов’язані з електрифікацією свого модельного ряду, і деякі вже оголосили про припинення розробки нових двигунів внутрішнього згоряння.

Однак багато хто вважає, що традиційні силові установки все ще мають потенціал, навіть якщо вони не працюють на екологічно чистих видах палива, таких як природний газ або водень. Astron Aerospace представила саме такий двигун, що називається Omega 1.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Чотири такти двигуна «розподілені» по двох незалежних камерах згоряння, між якими знаходиться форкамера. Два вали з’єднані шестернями, що обертаються синхронно, але в протилежних напрямках, а чотири ротори розміщені на двох валах і обертаються двома парами, один з яких відповідає за такти всмоктування та стиснення, а інший за такти згоряння та нагнітання.

За словами авторів двигуна, його можна буде встановити будь-де, зокрема на мотоцикли та іншу маленьку техніку. Згідно з заявою Astron Aerospace, робочий прототип Omega 1 важить лише 15,9 кг і має потужність 160 к.с. і 230 Нм моменту, що крутить.

Back to top button