Новини

Квітневі підсумки автовиробництва в Україні

У квітні підприємствами українського автопрому було вироблено 4 688 автотранспортних засобів. З таким результатом автовиробники поліпшили свій торішній показник на 49%.

Драйвером зростання виступили легковий і комерційний дивізіони автопрому, які продемонстрували відповідно 52 відсоткове і 24 відсоткове зростання обсягів виробництва до квітня минулого року. Всього минулого місяця в Україні було виготовлено 4 411 легковий і 140 комерційних автомобілів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

В той же час автобусне виробництво, з показником 137 автобусів, відстало від квітневого результату 2013 року на 9%.

Варто відзначити, що у порівнянні з попереднім місяцем ситуація виглядає абсолютно інакше.

Так, виробництво легкових і комерційних автомобілів відносно березня поточного року знизилося на 17 і 8 відсотків відповідно, а виробництво автобусів зросло майже в три рази.

У цілому ж квітневий результат автовиробництва виявився нижче березневого майже на 15 відсотків.

Всього за період січень-квітень 2014 року в Україні було вироблено 18 844 одиниць автотранспорту або на 86% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Випуск легкових автомобілів збільшився на 93%, його обсяг склав 18 030 шт.

Найбільша кількість легкових автомобілів за цей період була виготовлена на потужностях ПАТ “Запорізький автомобілебудівний завод” – 8 045 шт. (+56% до апмр).

Виробництво комерційних автомобілів зросло на 51% і становило 541 шт.

Лідером у комерційному сегменті українського автопрому за підсумками перших чотирьох місяців з результатом 282 авто (+89 до апмр) став ПАТ “АвтоКрАЗ”.

Незважаючи на загальну позитивну динаміку по галузі, виробництво автобусів, з результатом 273 шт., впало на 39% щодо аналогічного показника минулого року.

Кращий результат в автобусному виробництві за період січень-квітень продемонстрував ПАТ “Завод” Часівоярські автобуси” – 73 автобусів (-18% до апмр).

Back to top button