Технології

Apple розробила нову технологію виявлення тріщин

Компанія Apple хоче захистити автомобіль, представивши нову систему по виявленню тріщин

Набіг Apple Inc. на автомобільну промисловість почався в 2015 році, коли почали з’являтися чутки про те, що технологічна компанія розробляє автономний електромобіль. Цей продукт так і не був реалізований, хоча недавно виявлена ​​патентна заявка показує, що компанія як і раніше проявляє інтерес до автомобільної промисловості.

У патенті описується технологія, що дозволяє виявляти тріщини в лобовому склі автомобіля. Нова технологія Apple передбачає використання провідної плівки між стеклами лобового скла, через яку йде електрика для виявлення будь-яких пошкоджень скла.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Apple розробила нову технологію виявлення тріщин

Це може здатися дивним і дорогим доповненням до транспортного засобу, хоча Apple відзначає в документації, що її система призначена для виявлення дрібних тріщин, які можуть пошкодити систему обігріву вікон. Невеликі тріщини можуть викликати корозію і пошкодити ці життєво важливі нагрівальні елементи, і своєчасне виявлення будь-яких проблем може заощадити гроші, хоча заміна лобового скла, високотехнологічного чи ні, коштує дорого.

Ця технологія має кілька потенційних застосувань, в тому числі виявлення злому автомобіля. Теоретично система Apple могла б деактивувати органи управління автомобілем, щоб запобігти крадіжці, якщо виявить суттєве пошкодження вікон. Як і у випадку з будь-якої нової автомобільної технікою, нова система підключена до мережі і може оповістити власника по електронній пошті або іншим способом, наприклад за допомогою смартфона.


Back to top button