Apple офіційно стала виробником автомобілів

Компанія Apple ще не представила автомобіль, але вже зробила для цього перший офіційний крок. Нещодавно, через юридичну фірму Baker & McKenzie, Apple розширила своє поле діяльності, додавши до звичного портфоліо продуктів виробництво транспортних засобів.

Варто зауважити, що мова не йде конкретно про автомобіль. Логотип з надкушений яблуком в майбутньому може з’явитися на човні або навіть літаку. Офіційне формулювання нового напрямку Apple цілком описує весь спектр можливої активності компанії. Воно звучить наступним чином: “Апарати, що переміщаються по землі, воді або повітрю; електронні компоненти для автомобілів, залізничних вагонів, суден і літаків; протиугінні пристрої для транспортних засобів; велосипеди; машини для гольфу; інвалідні коляски; повітряні насоси; мотоцикли; комплектуючі для зазначених товарів”.

Незважаючи на те, що категорія “транспортні засоби” надає досить широкий простір для діяльності, недавні чутки і патенти вказують на те, що Apple працює над розробкою саме електромобіля. Вже є інформація про те, що до роботи над проектом під кодовою назвою “Titan” залучено кілька сотень співробітників компанії. Так що в майбутньому у Tesla може з’явитися серйозний конкурент.