НовиниСвіт

Apple найняла колишнього виконавчого директора BMW для створення електромобіля

Компанія Apple найняла колишнього виконавчого директора BMW і співзасновника Canoo для роботи над своїм проектом по виробництву електромобілів, пише Business Insider.

Ульріх Кранц 30 років пропрацював в BMW, перш ніж заснував стартап Canoo, генеральним директором якого він став в 2019 році.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Apple найняла Кранца в останні тижні, приблизно через місяць після того, як він пішов з поста генерального директора Canoo. За словами джерел, він буде звітувати перед Дугом Філдом, який раніше працювали в Tesla, і який зараз очолює проект Apple з виробництва електромобілів.

Apple поки не робила публічних заяв про намір створити безпілотний електромобіль, але багато її кроків говорять про те, що компанія працює в цьому напрямку, зокрема, вона проводила переговори з Hyundai, Kia і Nissan про партнерство, але, за деякими даними, угоди не були досягнуті.

Компанія недавно запатентувала деякі функції автомобіля, а генеральний директор Apple Тім Кук натякнув в квітні, що технічний гігант працює над проектом електромобіля.

Source
ru.investing.com
Back to top button