Моделі

Анонсовано новий електричний концепт Mercedes-Maybach

Проект «не буде схожий ні на що, що раніше показував Mercedes-Benz»

Компанія Mercedes-Benz анонсувала новий проект електричного концепту Mercedes-Maybach, який отримає назву Project Maybach. Зовнішність шоу-кара стане результатом спільної роботи головного дизайнера концерну Daimler Гордена Вагенера і американського модельєра Вірджіла Абло, художнього керівника напряму чоловічого одягу бренду Louis Vuitton і директора лейблу Off-White. Дебют електрокара відбудеться 1 грудня на ярмарку сучасного мистецтва Art Basel в Майамі.

Загадковий Project Maybach стане другим концептуальним автомобілем Mercedes-Maybach без двигуна внутрішнього згоряння після розкішного кросовера EQS Concept, представленого на автосалоні в Мюнхені у вересні. Особлива увага до Maybach пояснюється тим, що в нинішньому році бренд відзначає 100-річний ювілей.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Анонсовано новий електричний концепт Mercedes-Maybach

Daimler поки не розкриває деталей про новий електричний шоу-кар. Новинку характеризують як несхожу ні на один автомобіль Mercedes-Benz, покликану «продемонструвати можливості дизайну, не обмеженого матеріально існуючими кресленнями і виробничими специфікаціями».

Раніше Вагенер об’єднувався з Абло для переосмислення позашляховика G-Class. Результатом їх колаборації став концептуальний дизайн-проект Project Geländewagen з повністю білим кузовом, широким обвісом, сітками на вікнах і нарочито спартанським інтер’єром. Ймовірно, Project Maybach буде являти собою щось не менше незвичайне.

Швидше за все, електрокар буде далекий від серійного, як і Project Geländewagen. При цьому Вагенер пообіцяв, що у випадку з Maybach акцент буде зроблений на преміальності: шоу-кар стане «уособленням нового рівня розкоші». У свою чергу Абло описав проект як «переміщення багатого спадщини Mercedes-Maybach в майбутнє».

Back to top button