ДайджестНовиниЧитацький зал

Активність Ілона Маска у соцмережах довела Tesla до суду

Акціонер Tesla подав до суду на виробника електромобілів через твіти Ілона Маска щодо наміру продати 10% його акцій.

Позов був поданий інвестором Девідом Вагнером до суду штату Делавер. Акціонер стурбований впливом твітів керівника Tesla на вартість акцій компанії.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Позивач у судовому порядку вимагає проведення розслідування того, чи продовжує Маск порушувати угоду від 2019 року, згідно з якою будь-яке його повідомлення про Tesla в соціальних мережах має бути попередньо схвалено юристом з цінних паперів.

«Незрозуміло, хто в Tesla, або взагалі хто-небудь, зараз переглядає твіти Маска, після того як останній генеральний юрисконсульт компанії звільнився у грудні», – йдеться в позові.

Tesla на даний час не має юрисконсульта, який, ймовірно, є особою, що відповідає за нагляд за твітами Ілона Маска.

За інформацією Bloomberg, у позові Вагнера проти Tesla Inc. пан Маск офіційно не фігурує як відповідач.

У позові йдеться, що «є вагомі підстави вважати, що компанія Tesla, серед іншого, погано управляється».

Нагадаємо, 6 листопада Маск попросив у Twitter визначитися, чи варто йому продавати 10% своїх акцій. Після переважної позитивної відповіді Маск продав 12,9 мільйона акцій Tesla на суму майже 14 мільярдів доларів. Щоб досягти позначки 10%, йому необхідно продати ще 4,1 мільйона акцій.

Проте, ще до опитування Маска було відомо, що він планує продати великі пакети акцій для покриття податкових зобов’язань щодо виконання опціонів, термін дії яких спливає у серпні наступного року.

Акції Tesla впали на 22% з того часу, як Маск почав продавати свою частку.

Back to top button