Новини

Акції Tesla Motors подорожчали в п’ять разів

Акції виробника електромобілів Tesla Motors на торгах 11 лютого вперше перевищили позначку в 200 доларів. Рік тому на торгах 11 лютого вартість паперів на закритті сесії склала 38,42 долара. Інакше кажучи вартість акцій за рік збільшилася більш ніж в 5 разів.

У 2013 році акції Tesla досягли максимуму в середині осені: на торгах 4 жовтня котирування виросли до 194 доларів. Потім акції почали падати і до кінця листопада знизилися до 116 доларів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Цінні папери виробника електромобілів почали різко дешевшати після інциденту із загорянням акумулятора в Tesla Model S, причиною якого стало попадання металевого предмета в акумуляторний відсік.

Після цього керівництво компанії оголосило про оновлення програмного забезпечення автомобілів, що знаходяться в експлуатації. Як передбачається, зміни дозволять знижувати силу струму в разі виявлення перегріву акумулятора.

До теперішнього часу Tesla Motors продала близько 30 тисяч автомобілів. Нещодавно компанія отримала дозвіл на реалізацію продукції в Китаї.

За підсумками третього кварталу минулого року компанія продала 5,5 тис. авто і вийшла на рівень виробництва 550 автомобілів на тиждень. Виручка Tesla за звітний період становила 431 млн. доларів (за стандартами GAAP), збитки перевищили 38 мільйонів доларів.


Back to top button