Новини

Адіс-Мотор стає представником «блискавки» на морському узбережжі!

Бренд Opel починає бізнес-сезон з подальшого зміцнення власних позицій, тепер і в південному регіоні України. Так, у вересні почав роботу новий дилер Opel в місті Одеса, який розташований за адресою вул. Артилерійська, 13 – зустрічайте «Адіс-Мотор»!

Впевнені, що це ім’я вже знайоме жителям міста: компанія «Адіс-Мотор» гідно себе проявила як дилер PEUGEOT і тепер розширює свою роботу також на Бренд Opel. Попутно розширюючи пропозицію якісних європейських автомобілів для жителів південного регіону України: адже «Адіс-Мотор» – єдиний дилер Opel в Одесі. «Адіс-Мотор» є автомобільним центром повного спектру послуг: автосалон з продажу автомобілів, авторизована сервісна станція, відділ додаткових послуг. Тепер і в Одесі є німецька якість та автомобілі з розчерком блискавки на бампері.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Адіс-Мотор стає представником «блискавки» на морському узбережжі!

Так, шоу-рум загальною площею 350 кв.м може розмістити чотири автомобілі, що дозволяє зібрати в одному місці найбільш цікаві та актуальні моделі для клієнтів: одним поглядом на всі бестселери Opel. Авторизована станція сервісного обслуговування загальною площею 960 кв.м пропонує 11 постів для ремонту автомобілів, присутній сучасний 3D-стенд для регулювання розвалу-сходження коліс, встановлено все необхідне діагностичне обладнання та спец-інструмент. Команда фахівців готова приступити до будь-яких робіт і гарантувати високу якість своїх послуг. Нарешті, новий дилер Opel пропонує клієнтам повний спектр додаткових послуг: відділ кредитування та страхування автомобілів, обмін старого автомобіля на новий за програмою Trade-In, дитячий куточок і місце для відпочинку клієнтів, можливість проведення тест-драйву. «Адіс-Мотор» готовий відповісти на будь-які ваші запити.

Адіс-Мотор стає представником «блискавки» на морському узбережжі!

Слід зазначити, що Бренд Opel розвивається в Україні максимально швидко і динамічно в будь-якому напрямку: розширення дилерської мережі, розширення модельного ряду, нові пропозиції щодо додаткових послуг. Наприклад, в 2019 році Бренд Opel додав до переліку своїх переваг збільшену гарантію (3 роки або 100 тис. км пробігу), яка підтверджує впевненість Бренда в своїх автомобілях, сервісну програму «Фіксована вартість ТО» у всіх дилерів і сервісних партнерів регіону, а також вигідне фінансування – кредит під 0% річних. А щоб бути ближче, Бренд Opel пропонує ряд онлайн-функцій, які спростять вам життя і зміцнять зв’язок з Брендом. Однією з таких функцій є онлайн-запис на сервіс – вибирайте дилера, зручний час і дату, усе це в режимі онлайн.

Таким чином, Бренд Opel не просто починає новий осінній бізнес-сезон, але також зміцнює власні позиції в одному з найбільших міст України і в Одеській області в цілому.


Back to top button