Новини

Acura обіцяє «квантовий стрибок» в сфері дизайну, якості виконання і технологій

Тиждень тому Acura анонсувала новий MDX і дозволила нам оцінити його зовнішній вигляд в невеликому відео, а тепер розповіла і про салон, супроводивши короткий прес-реліз черговою порцією тізерів.

У четвертому поколінні вседорожник отримає цифрові прилади Acura Precision Cockpit, широкий окремий дисплей мультимедійної системи, преміальну акустику ELS Studio з 25 динаміками і вбудованим підсвічуванням, нові, «більш скульптурні» сидіння з многорежимной функцією масажу для першого ряду. В обробці будуть використані деревина з відкритими порами і шкіра з французьким швом.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Компанія каже, що зробила «квантовий стрибок» в сфері дизайну інтер’єру, якості виконання і преміальних технологій. І це дійсно так: якщо порівнювати з Acura MDX третьої генерації, який вийшов ще в 2013-му році. За фактом же салон нового позашляховика практично повністю змалювали з нового седана TLX, який дебютував в кінці цієї весни.

Повністю четвертий MDX розсекретять на наступному тижні, 14 жовтня. Поки – лише як прототип, але якщо судити по іншим шоу-карів Honda і Acura, які мали аналогічний статус, серійна версія буде майже такою ж.

Підтверджено, що зі зміною поколінь розкішний позашляховик стане довшим, ширшим і нижче. Мотори, ймовірно, запозичать у того ж TLX, в тому числі – для «зарядженого» MDX Type S, який вийде на американський ринок ближче до 2022-го року.


Back to top button