Світ

4,4 секунди: президент США оцінив динаміку електропікапа Ford

Автомобіль повністю розсекретять завтра вранці

Чинний президент США Джо Байден в присутності журналістів прокотився на новому електричному пікапі Ford F-150 Lightning. Машина була закамуфлювана, її офіційна прем’єра відбудеться в Америці сьогодні ввечері.

Байден кілька разів протестував розгін з місця і після цього заявив журналістам, що за його відчуттями пікап набирає 60 миль в годину (96 км/год) за 4,4 секунди. Відзначимо, що президент США відомий як шанувальник спортивних машин, так що досвід водіння техніки зі схожою динамікою у нього є. Офіційно Ford лише заявляв, що саме Lightning стане найдинамічнішим пікапом в історії компанії.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Також один із співробітників компанії Ford проговорився, що маса однієї тільки батареї F-150 Lightning становить 816 кілограмів. Щоб оцінити її ємність, пошлемося на слова, сказані гендиректором стартапу Lucid Пітером Роулінсоном. Так, говорячи про топову батарею пікапа Rivian R1T ємністю 180 кіловат-годин Роулінсон припустив, що вона має бути важить цілу тонну.

Судячи з фотографій, Lightning або дійсно зроблений з бензинового пікапа F-150, або дуже старається бути на нього схожим. Цьому є просте пояснення: саме пікап F-150 вже багато років є найпопулярнішою моделлю «Форда» і одним з наймасовіших пікапів в світі.

Back to top button