Новини

Mercedes-Benz розповіла про свої плани щодо нових моделей електромобілів

Марка Mercedes-Benz докладно розповіла про свої плани щодо нових моделей електромобілів, а також представила фотографії з тестів. Дві машини з трьох ми бачимо вперше, а про одну навіть вперше чуємо.

До кінця року з’явиться електрична версія компактного позашляховика GLA під ім’ям EQA. У наступному році вийде компактвен EQB, який, судячи з усього, стане останнім електромобілем Mercedes, зробленим на основі бензинової машини.

Mercedes-Benz розповіла про свої плани щодо нових моделей електромобілів

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

У 2021 році дебютує великий представницький седан EQS. Він буде зроблений не на базі бензинового S-класу, а на абсолютно новому шасі EVA, які розробляються спеціальні для електромобілів. У компанії вже назвали постачальників акумуляторів для батарей електрокарів на платформі EVA. Це китайські CATL і Farasis, а також несподівано стартап Sila Nano, створений в США двома вченими з країн СНД. Раніше в компанії говорили, що щонайменше EQS зможе проїжджати на одному заряді більше 700 кілометрів.

На платформі EVA планується створити ще як мінімум три моделі. Це седан EQE, про який ми вже чули і який вперше можна побачити на фото в камуфляжі. І дві моделі, про які було оголошено вперше. Це кросовери на базі EQS і EQE, причому перший також можна побачити на фото. Поява вседорожного EQS заплановано на 2022 рік, терміни виходу обох варіантів EQE не називаються.

Mercedes-Benz розповіла про свої плани щодо нових моделей електромобілів

Також в Mercedes пообіцяли в 2025 році представити перші електрокари на другій абсолютно новій платформі MMA. Вона розробляється для компактних моделей, так що логічно припустити, що на її базі будуть створюватися заміни нинішнього EQC і виходять EQA і EQB. Фактично, з появою MMA Mercedes зможе перевести всі свої легкові автомобілі на електропривод.

У компанії також пообіцяли створити електричні машини люксової марки Maybah і оснастити електроприводом брутальний позашляховик G-класу. Має бути електрифікація і автомобілям суббренда AMG, але, судячи з того, що мова йде про застосування технологій з Формули 1, в компанії поки націлені на гібридні силові установки для своїх спорткарів.


Back to top button