Новини

27 моделей General Motors обладнають новими двигунами

Концерн General Motors розробить нове сімейство двигунів, в яке увійдуть 11 агрегатів – від трьохциліндрового турбомотора об’ємом один літр до 1,5 – літрової «четвірки». Така заява була зроблена в середу, в детройтському інжиніринговому центрі виробника, пише motor.ru.

Нові двигуни отримають алюмінієві блоки циліндрів і розвиватимуть від 75 до 165 кінських сил. Такими агрегатами до 2017 року планується оснащувати 27 моделей п’яти брендів. Один з моторів цієї лінійки навесні з’явиться на компакт-каре Opel Adam. Ним стане літровий трициліндровий турбомотор з безпосереднім уприскуванням палива і системою зміни фаз газорозподілу. Його віддача складає 115 кінських сил, а середня витрата палива – 4,5 літра на 100 кілометрів шляху.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Потім нові 1,4 -літровий турбірованний агрегат і атмосферний мотор 1.5 з’являться на сімействі Chevrolet Cruze наступного покоління, яке має дебютувати в поточному році на одному з моторшоу в Китаї.

Мотори є модульними, що дозволяє збирати різні агрегати на одній і тій же виробничої лінії. Двигуни будуть випускатися в Китаї, США, Мексиці, Угорщині та Південній Кореї. До 2017 року концерн GM розраховує виготовити 2,5 мільйона таких агрегатів.

Back to top button