Новини

«2-1-0: Поїхали» – Святкуємо 210 років PEUGEOT разом! Отримай свою святкову ціну і гарантовані подарунки

Тільки в жовтні, на честь свого 210-річного ювілею, PEUGEOT запускає нову кампанію – отримуй гарантовані подарунки та святкові ціни на автомобілі-бестселери Бренда: кросовери 2008, 3008, 5008, мінівен Rifter, фастбек 508. Пропозиція діє в період з 1 по 31 жовтня 2020 року. Приєднуйтесь до святкування 210-річного ювілею PEUGEOT – і отримуйте свої подарунки та порцію натхнення від Бренду!

Бренд PEUGEOT – це не тільки автомобілі, але і унікальна 210-річна історія розвитку. Сьогодні PEUGEOT – це Бренд з найтривалішою історичною спадщиною в автомобільному світі: 210 років розвитку, інновацій, сміливості. Звичайно, найкращим подарунком для покупця на честь ювілею Бренду є спеціальна пропозиція на бажаний автомобіль. Тільки в жовтні кожен потенційний клієнт може отримати свою святкову ціну на бажаний автомобіль з числа бестселерів або ТОП-моделей PEUGEOT. Чи готові дізнатися деталі? Тоді починайте відлік – «2-1-0: Поїхали!».

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

«2-1-0: Поїхали» – Святкуємо 210 років PEUGEOT разом! Отримай свою святкову ціну і гарантовані подарунки

Всього три простих кроки дозволять клієнту отримати новий автомобіль за спеціальною ціною і гарантований подарунок від Бренду. По-перше, вам потрібно пройти реєстрацію на сайті PEUGEOT і обрати один з трьох подарунків: килимки в салон, дорожній набір або перше регламентне ТО. Після реєстрації ви отримаєте свій промокод на електронну пошту і мобільний телефон. По-друге, відвідуйте найближчого дилера PEUGEOT для проведення динамічного тест-драйву. По-третє, після проходження тест-драйву ви зможете отримати вашу персональну ціну за промокодом в салоні. Крім того, після покупки автомобіля ви гарантовано отримаєте обраний подарунок.

«2-1-0: Поїхали» – Святкуємо 210 років PEUGEOT разом! Отримай свою святкову ціну і гарантовані подарунки

Впевнені, що нова кампанія «2-1-0: Поїхали!» зацікавить більшість покупців. Адже в ній бере участь максимально широкий ряд моделей PEUGEOT. Перш за все, бестселери Бренда – стильний міський кросовер PEUGEOT 2008, який підкорює вулиці великих міст і дарує максимальний комфорт в заміських поїздках, а також високотехнологічний і динамічний кросовер PEUGEOT 3008найтитулованіший автомобіль Бренду, який неодноразово ставав Автомобілем року і отримував призи за надійність в безлічі країн. Крім того, сімейних покупців, які цінують простір і комфорт для кожного члена сім’ї, обов'язково зацікавить місткий і зручний кросовер PEUGEOT 5008. Ще не визначилися? Тоді вам ідеально підійде сучасний і універсальний мінівен PEUGEOT Rifter – ваш розумний вибір в сторону практичності. Нарешті, для любителів драйву і яскравих емоцій пропонуємо революційний фастбек PEUGEOT 508 – справжній флагман Бренду і модель ТОП-класу, де зібрані всі кращі напрацювання і технології.

«2-1-0: Поїхали» – Святкуємо 210 років PEUGEOT разом! Отримай свою святкову ціну і гарантовані подарунки

Святкуємо 210 років PEUGEOT разом! Поспішайте взяти участь в кампанії «2-1-0 Поїхали!»: В період з 1 по 31 жовтня 2020 року, по всій мережі офіційних дилерів PEUGEOT в Україні. Здійсни свою мрію прямо зараз і отримуй гарантований подарунок!


Back to top button