Новини

10 тисяч автомобілів JAC щорічно планують випускати в Костанаї

Автомобілі JAC, виробництво яких налагоджено на технічній базі ТзОВ “СариаркаАвтоПром”, продемонстрували під час телемосту з прем’єр-міністрами Казахстану і Китаю, передає Kazpravda.kz.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

У заході взяли участь глави урядів КНР Лі Кецян і РК Бакитжан Сагінтаєв, керівники компаній-партнерів – заступник генерального директора компанії Anhui Jianghuai Automobile Co., ltd, відома як JAC Motors, Ю Янг і голова ради директорів AllurGroup Андрій Лаврентьєв.

Лаврентьєв повідомив, що в подальший розвиток виробництва інвестовано 28 мільйонів доларів, з яких 18 мільйонів вклав китайський інвестор СМС. У квітні 2017 року запущений процес зварювання і фарбування автомобілів моделі JAC S3 з локалізацією виробництва більше 30%. Протягом 3 років планується досягти 50% локалізації за рахунок виробництва автокомпонентів в РК. Стратегічна мета даного партнерства – вихід на ринок Митного союзу.

У свою чергу заступник генерального директора компанії JAC Motors Ю Янг підкреслив перспективи подальшого розвитку казахстансько-китайського співробітництва. Він зазначив, що планована виробнича потужність лінії CKD пасажирських автомобілів JAC S3 становитиме 10 000 одиниць на рік. Експорт даної моделі буде здійснюватися в Росію, поставка першої партії очікується вже в 2017 році. Ю Янг відзначив, що в Китаї вироблено все необхідне технологічне обладнання, його постачання планується в поточному місяці. Локалізація виробництва планується на базі індустріальної зони в Костанаї.

Відповідно до казахстансько-китайського співробітництва в області індустріалізації та інвестицій в проектах з високим ступенем проробки, між виробничим майданчиком ТОО “СариаркаАвтоПром”, що входить в AllurGroup, і China National Machinery IMP. & EXP. CORP (CMC), 7 липня 2015 року був підписаний перший контракт в рамках стратегічного партнерства двох компаній Казахстану і Китаю. За умовами співпраці компанія CMC здійснює фінансову підтримку китайських проектів на костанайському заводі. За 10 місяців поточного року на майданчиках AllurGroup вироблено 5 352 автомобілів JAC методом великовузлового складання.

Back to top button