ЗАЗ запропонував своїм клієнтам нові опції

Моделі ЗАЗ доповнилися новими корисними опціями, що додають комфорт та безпеку.

Відтепер автомобілі ЗАЗ 2014 модельного року доступні клієнтам з оновленими комплектаціями. Так, оновилися усі комплектації народного улюбленця, лідера автомобільних продажів 2013 року – ЗАЗ Sens. Зокрема, він отримав таку опцію, як дзеркала з повторювачем повороту. Повторювання повороту на бокових дзеркалах не лише естетична, але й практична функція. Особливо корисною вона стане в міському циклі, де нерідко трапляються затори та «тягучки». Крім того, віднині і у базовій комплектації ЗАЗ Sens доступна така корисна опція, як підігрів зовнішніх дзеркал. А модель у комплектації «комфорт» запаслася передніми протитуманними фарами, що забезпечать кращу видимість в складних погодних умовах і  поліпшать видимість на дорозі.

Крім цього усі комплектації ЗАЗ Sens пропонують клієнтові молдинги чорного кольору – накладки на бічні частини кузова і двері автомобіля. Ця опція забезпечить додатковий захист авто від ударів і пошкоджень.

Також віднині дзеркала з повторювачем повороту та бічні молдинги мають й усі комплектації іншого народного автомобілю – ЗАЗ Lanos. До речі, такі ж дзеркала з’явилися і у комерційному варіанті моделі – ЗАЗ Lanos Pick-up. Більше того, у базовій комплектації ЗАЗ Lanos доступні такі опції, як протитуманні фари та підігрів бокових дзеркал. Йдучи на зустріч побажанням клієнтів тепер автомобіль пропонується з такою опцією як регулювання рульової колонки за кутом нахилу, що допоможе водію зафіксувати кермо у максимально зручному для нього положенні. Крім того, усі модифікації ЗАЗ Lanos отримали нові колеса зі збільшеним до 14 дюймів радіусом. Відтак, колеса автомобіля стали й пропорційно ширшими.

В інтер’єрі моделей ЗАЗ Sens та ЗАЗ Lanos окрім опцій, що відповідають за комфорт, віднині оновлено панель приладів. Відтепер вона не лише покращила свій зовнішній вигляд, але й збагатилася електронним одометром, який максимально точно визначить пробіг автомобіля.

Що стосується флагманської моделі вітчизняного виробника – ЗАЗ VIDA – в арсеналі моделі також з’явилися дзеркала з повторювачем повороту у всіх комплектаціях автомобіля. У базову комплектацію ЗАЗ VIDA у кузові седан додано опцію електрорегулювання та підігріву бокових дзеркал. Також відтепер у ЗАЗ VIDA присутня така комфортна для водія опція, як регулювання сидіння по висоті – нею укомплектовані усі модифікації моделі у комплектаціях «стандарт», «комфорт» і «люкс». Ще одна нова опція для підвищення комфорту не лише для водія, але й для пасажира – підігрів передніх сидінь. Вона віднині стала атрибутом модифікацій моделі у комплектації «стандарт» та «люкс».

«Розширення опціоналу комплектацій модельної лінійки ЗАЗ свідчить про постійне прагнення виробника покращувати якість продукції Запорізького автомобілебудівного заводу. – коментує Генеральний директор Філії «АвтоЗАЗ-сервіс» Андрій Залуцький. – Це ще один крок на зустріч нашому клієнту, який, маємо надію,  буде достойно оцінено».

Нагадаємо, що із листопада 2013 року усі моделі ЗАЗ сертифіковані відповідно до стандарту Євро-4, що повністю відповідає нормам і вимогам екологічного стандарту щодо мінімізації шкоди навколишньому середовищу.