Завод Nissan в Сандерленді виробить 2000 електромобілів Leaf для Uber

Завод Wearside, на якому працює понад 6000 чоловік, виробляє електричну модель Leaf, яка може проїхати 168 миль без підзарядки.

Компанія Uber оприлюднила угоду з Nissan про постачання до 2 000 автомобілів Leaf для свого автопарку в Лондоні, що дозволить 45 000 водіям компанії, зареєстрованим в додатку, подавати заявку на використання зелених транспортних засобів.

Leaf виготовляється на Лінії 1 на заводі Wearside, що також виробляє Qashqai, на якому працюють 1052 роботи і 525 чоловік, що виконують 179 етапів для виробництва автомобілів Nissan.

Uber зібрав більше 80 мільйонів фунтів стерлінгів в рамках свого плану «Чисте повітря» для боротьби з забрудненням повітря, з моменту його запуску в січні 2019 року, і ця схема передбачає додавання плати в розмірі 15 пенсів за все поїздки в Лондоні – гроші, які Uber використовує для покриття витрат водіїв, які переходять на електромобілі.

Генеральний менеджер Uber по Північній і Східній Європі Джеймі Хейвуд додав: «Наше сміливе бачення Лондона полягає в тому, щоб усі водії в додатку Uber до 2025 року використовували повністю електричні автомобілі».

Джерело: chroniclelive.co.uk