У Болгарії почнуть виробництво китайських електромобілів

Китайська компанія з виробництва автомобілів JAC Motors вивчає можливості відкриття в Болгарії заводу, з продукцією якого планує ступити на європейський ринок, заявили представники компанії на зустрічі із заступником міністра економіки Болгарії Любеном Петровим у Софії.

JAC Motors розглядає Болгарію як початкову точку входження на європейські ринки для електромобілів і електричних автобусів, що виробляються компанією. Китайські інвестори заявили, що при успішному старті буде обговорюватися і можливість створення в Болгарії складального виробництва з використанням вироблених в країні компонентів.

Зі свого боку Петров підкреслив, що у Болгарії є традиції у виробництві електрокарів і мотокарів. Він нагадав, що на початку 2016 року в країні було засновано автомобільний кластер, що показує суттєве збільшення кількості компаній, що працюють в цьому секторі. Він підкреслив, що в кожному 8 з 10 автомобілів у світі встановлені компоненти, вироблені в Болгарії. “Тому я впевнений, що JAC Motors знайде в Болгарії всіх необхідних партнерів. Я переконаний, що за використанням електромобілів майбутнє. Цей проект повністю відповідає програмі уряду по залученню інвестицій у високотехнологічні сектори”, – заявив заступник міністра Петров.

Джерело: eprussia.ru