Mercedes-Benz відновить виробництво автомобілів в Ірані

Генеральний директор автопромислової групи Iran Khodro Хашем Йекезаре (Hashem Yekke-Zare) в ході прес-конференції повідомив про майбутнє підписання контрактів на виробництво в Ірані легкових і комерційних автомобілів Mercedes-Benz, яке має розпочатися найближчим часом.

Хашем Йекезарре підкреслив, що нещодавно відбулися вельми плідні переговори з компанією Mercedes-Benz, за результатами яких компанія прийняла рішення повернутися на іранський ринок. У найближчі два-три місяці в Тегерані знову відкриється представництво цієї компанії.

Згідно з досягнутою домовленістю, найближчим часом з компанією Mercedes-Benz має бути підписаний п’ятирічний контракт, згідно з яким в якості імпортера німецьких автомобілів виступить компанія Setareh Iran, а в якості виробника та дилера легкових автомобілів Mercedes-Benz – компанія Top Khodro Company.

Найближчим же часом очікується підписання з компанією Mercedes-Benz десятирічного контракту на виробництво комерційних автомобілів. Одночасно німецька компанія оголосила про свою готовність придбати 30-відсотковий пакет акцій компанії IDEM і почати виробництво в Ірані сучасних автомобільних двигунів.

Такі домовленості відбулися після візиту до Ірану віце-канцлера, міністра економіки Німеччини Зігмара Габріеля, якого супроводжували представники німецького бізнесу, включаючи компанії VW і Daimler.

За матеріалами presstv.ir