Медики Києва отримали 39 машин швидкої допомоги

Сьогодні Київська міська державна адміністрація передала службі екстреної медицини столиці 39 нових спецавтомобілів швидкої допомоги, а також дві експрес-лабораторії для діагностики коронавируса, що закупило місто, повідомляє Укравтопром з посиланням на прес-службу КМДА.

Спецавтомобілі швидкої допомоги виготовлені на базі комерційного фургона Peugeot Boxer. Як заявив мер міста Володимир Кличко, нові машини швидкої допомоги відносяться до класу безпеки та екологічності Євро-5 і відповідають сучасним вимогам екстреної медицини.

В авто встановлені апарати штучної вентиляції легень, дефібрилятори з моніторами основних життєвих показників пацієнтів. Також встановлене діагностичне обладнання, яке ще під час транспортування пацієнта, допоможе встановити попередній діагноз та передати його лікарям медичної установи, куди доправляють хворого. Всі авто оснащені системами стабілізації, аби під час руху і лікарі, і пацієнти почувалися комфортно та здійснювали необхідні маніпуляції.

«Ми постійно оновлюємо парк спецавто екстреної медицини столиці. І на сьогодні у наших медиків є 298 сучасних автомобілів. За цим показником ми наблизились до рівня вимог Всесвітньої організації охорони здоров’я – одна карета швидкої допомоги на 10 тисяч мешканців. Дуже важливо, аби наші медики мали такі авто в нинішніх умовах, коли навантаження на них буде великим у разі поширення коронавірусу. Щоб надавати допомогу людям і рятувати життя киян», – додав мер Києва.